В півфналі зустрінуться:
“Звягель” – ФК “Бердичів”
“Полісся” (Г) – “Полісся” (С)

“Звягель” – “Технофон” 1:0 (сум. 3:0)
ГУНП – ФК “Бердичів” (сум. 0:4) (т.п.)
“Арсенал” – “Полісся” (Г) 1:2 (2:7)
“Агролайф” – “Полісся” (С) 1:3 (1:6)

Кубок Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні». 1/4 фіналу.

4 травня було зіграно перенесений матч-відповідь 1/8 Кубку області «ГУНП» (Житомир) розписав мирову з «Дружбою» (Черняхівський р-н) та пройшов у наступну стадію турніру, де зіграє з ФК «Бердичів». Нагадаємо перша гра закінчилась виїздною перемогою «ГУНП» (Житомир) 2-1.

«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Технофон» (Любарський р-н)
«Дружба» (Черняхівський р-н)/«ГУНП» (Житомир) – ФК «Бердичів»
«Полісся» (Городниця) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
«Полісся» (Ставки) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)

Кубок Житомирської області. 1 /8 фіналу. Матчі-відповіді. 27 квітня 2019.

«Будівельник» (Гранітне) – «Звягель» (Новоград-Волинський) – 1:7
«Полісся» (Олевськ) – «Технофон» (Любарський р-н) – 1:3
ФК «Бердичів» – ФК «Овруч» – 7:2
«Полісся» (Городниця) – «Мал» (Коростень) – 0:0 (4:3 пен.)
«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – ФК «Радовель» – 4:1
«Полісся» (Ставки) – «Оріон» (Нова Борова) – 4:0
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Зоря» (Романів) – 2:1
«Дружба» (Черняхівський р-н) – «ГУНП» (Житомир) – 1:2 Перший матч.

Кубок Житомирської області. 1 /8 фіналу. Перші матчі. 20 квітня 2019.

«Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця) – 0:0
«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Будівельник» (Гранітне) – 6:1
«Технофон» (Любарський р-н) – «Полісся» (Олевськ) – 0:0
ФК «Овруч» – ФК «Бердичів» – 0:3
«Дружба» (Черняхівський р-н) – «ГУНП» (Житомир) – матч перенесено.

Результати жеребкування кваліфікаційного раунду (всі пари суперників визначалися сліпим жеребом):

  • Пара № 1 ФК «Ружин» – «Технофон» (Любарський р-н)
  • Пара № 2 ФК «Овруч» – ФК «Радомишль»
  • Пара № 3 «Пак-Трейд» (Висока Піч) – ФК «Радовель»
  • Пара № 4 «Зоря-Енергія» (Романів) – «Сокіл» (Любарський р-н)
  • Пара № 5  ФК «Лугини» – «ГУНП» (Житомир)
  • Пара № 6 ФК «Нова Чортория» – ФК «Черняхів»

Результати жеребкування основного раунду(всі пари суперників визначалися сліпим жеребом):

  • «Звягель» (Новоград-Волинський) – «Будівельник» (Гранітне)
  • Переможець пари № 1 – «Полісся» (Олевськ)
  • Переможець пари № 6 – Переможець пари № 5
  • Переможець пари № 2 – ФК «Бердичів»
  • «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця)
  • Переможець пари № 3 – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
  • «Оріон» (Нова Борова) – «Полісся» (Ставки)
  • Переможець пари № 4 – «Агролайф» (Попільнянський р-н)

Залишити відповідь