Нагадаємо, що перша гра 4 травня в Овручі закінчилася перемогою коростенців з рахунком 5-4. Гості програючи 4-0 зуміли в другому таймі забити 5 м’ячів в ворота господарів. Покер на свій рахунок записав Володимир Бондарчук, а на 86-й хвилині переможний гол забив Андрій Шевчук.

Після першого тайму коростенці програвали 0-3.

86-та хвилина гри. Переможний гол в ворота господарів.

Post navigation

One thought on “Запрошуємо вболівальників на гру 13 туру Чемпіонату Житомирщини з футболу між командами «Мал» (Коростень) та «Арсенал-ДЛГ» (Овруч).

1. Чекаємо від обох команд в Коростені цікавої гри. Матч пешого кола в Овручі видався надзвичайно цікавим та результативним. Бажаємо обом командам показати гарний футбол. 90-то хвилин матчу виявлять хто був сильніший на полі господарі чи гості.