Сьогодні відбулось урочисте відкриття спортивного комплексу на базі підприємства “Хіммаш”. Спорткомплекс став справжнім подарунком для  спортивної молоді Коростеня, особливо для дітей, які займаються футболом та боротьбою. Будівництво сучасного спортивного комплексу є масштабною спортивною подією для нашого міста! Надзвичайно приємно, що в Україні створюються спортивні центри такого рівня. Це потужний поштовх у розвиток та популяризацію спорту, залучення до занять спортом дітей та молоді. Впевнені, що відкриття такого комплексу дасть можливість якнайкраще підготуватися нашим спортсменам до успішних виступів на змаганнях. Особлива подяка родині Тищенко на кошти якої було збудовано даний комплекс.

Відкриття нового спорткомплексу на Химмаші 13-07-2019

Post navigation


2 thoughts on “Відкриття нового спорткомплексу на Химмаші 13-07-2019

  1. Споркомплекс “МАЛ”( Коростень ) начинает полноценную работу со 2 сентября 2019 года. В спорткомплексе будут заниматься футболисты и борцы. Секции большого и настольного тенниса, фитнес, тренажерный зал.
    Со второго сентября будет доступен сайт спорткомплекса “МАЛ”( Коростень ) по адресу http://www.scmal.com.ua. На сайте будет вся информация по секциям, расписанием тренировок и много другой полезной информации.
    Ждем Вас со 2 сентября 2019 года в нашем спорткомплексе.

Залишити відповідь