30 травня в Овручі було зіграно перенесений матч 13 туру другого кола ДЮФЛ Житомирщини між командами ДЮСШ м. Овруч та «Мал» 2006 (Коростень). Перший тайм пройшов за ігровою перевагою юних коростенців, але втілити свою перевагу в забиті голи їм не вдалося.

Свисток арбітра на перерву пролунав за рахунку 0-0.

Другий тайм наші юнаки почали з атак на ворота господарів поля. Коростенці атакували ворота суперника і в одному з ігрових моментів господарі поля порушують правила. Штрафний удар майстерно виконав гравець коростенської команди Сергій Гурко. Відео голу зі стандарту нижче.

Після забитого голу гравці ФК «Мал» 2006 намагаються закріпити свою перевагу забивши другий м’яч в ворота суперника. Їм це вдається. Автором другого голу став гравець коростенської команди Олександр Сидорчук.

Господарі поля намагаються відігратися, але зробити це не змогли. Матч так і закінчився з рахунком 2-0 на користь коростенців.