В другий ігровий день «Кубка Мала» з футзалу («Різдвяні канікули») серед команд 2005-2006 р.н. в матчі між командами «Звягель-2» та нетішинським «Енергетиком» вирішувалась доля четвертого півфіналіста турніру. Команди подарували глядачам цікавий матч, де перемогу з рахунком 6-3 святкують футболісти з Нетішина.

Перед тим на поле спорткомплексу «Мал» вийшли команди «Оріон» ( Нова Борова ) та «Звягель-1» з Новограда-Волинського. До цієї гри «Звягель-1» забезпечив собі перше місце в групі В та вихід до півфіналу змагань. Незважаючи на це новоградці перемагають суперника з рахунком 6-4 та набирають 9-ть з 9-ти можливих очок у своїй групі.

Перед першим півфіналом «Оріон» (Нова Борова) та «Звягель-2006» між собою з’ясувували кто посяде 7-ме місце турніру, а хто залишиться на 8-му. За підсумком гри 7-ме місце посідає команда Звягель-2006» з Новограда-Волинського, який переграє суперника.

Отже, «Звягель-2006» сьомий на турнірі, а «Оріон» з Нової Борової восьмий.

Далі коростенці «Мал-1» та «Мал-2006» в матчі між собою з’ясовували хто буде грати у фіналі кубку, а хто за третє місце. Матч видався напруженим та цікавим. Після першого тайму з перевагаю в один м’яч виграє «Мал-2006» . В другому таймі на самому початку «Мал-1» зрівнює рахунок і через кілька хвилин забиває ще один гол в ворота «Мала-2006». Обидві команди атакують і показують видовищний футбол. Доля посміхнулась «Малу-1». Фінальний рахунок 7-6 на його користь.

Гол Іллі Мороза («Мал-2006 ») в ворота «Мала-1»

Таким чином, «Мал-1» стає першим фіналістом турніру.

В другому півфіналі команда «Енергетик» (Нетішин) не пускає до фіналу «Звягель-1» з Новограда-Волинського і сама стає другим фіналістом кубку.

В матчі за 5-те місця зустрічались «Звягель-2006» та «Мал-2» . Перемогу з рахунком 7-5 святкують новоградці. «Звягель-2006» п’ятий, а «Мал-2» шостий.

Хто стає бронзовим призером турніру між собою з’ясовували «Мал-2006» та «Звягель-1» . Гості перемагають з рахунком 7-4. Новоградці треті, а коростенці 2006 р.н. четверті.

Далі нас чекав фінал кубку в якому переможця визначали «Мал-1» та «Енергетик» (Нетішин). Команди порадували глядачів цікавою та результативною грою. Перемогу святкують господарі турніру з рахунком 10-6.

Дев’ятий гол в ворота новоградців.

Нагородження призерів та переможців турніру.

«Мал-1» (Коростень) – володар «Кубку Мала» з футзалу («Різдвяні канікули») серед команд 2005-2006 р.н. !

Дякуємо всім командам і тренерам за участь у турнірі та за два дні футбольного свята в Коростені !

До нових турнірів та нових перемог !

«Кубок Мала» з футзалу («Різдвяні канікули») серед команд 2005-2006 р.н. залишається в Коростені. Перемогу в турнірі святкує «Мал-1».