11 Березня 2021 року в критому манежі навчально-тренувальної бази ФК «Динамо» ( Київ ) в Конча-Заспі розпочався турнір «КУБОК ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО 2021», вікова категорія гравців U-13.

Житомирщину на турнірі представляють ФК «МАЛ-2008» та СК Бердичів. Юні коростенські футболісти в перший день турніру зіграли дві гри.

В стартовому поєдинку святкують перемогу в грі проти МФК Бровари з рахунком 2-0. За «МАЛ-2008» голи забивали Станіслав Карпенко та Даніїл Довгань.

Другим суперником нашої команди в перший ігровий день був київський «Арсенал». Гра видалась напруженою. На перерву команди пішли за рахунку 0-0. В другому таймі «МАЛ-2008» двічі пропускає. В підсумку поразка 0-2.

12 березня 2021 року «МАЛ-2008» зіграє проти господарів турніру ФК «Динамо» ( Київ ). Гра розпочнеться о 15.40 за київським часом. Після першого дня змагань у юнаків ФК «Динамо» ( Київ ) в актві дві перемоги в двох матчах .

Бажаємо нашим юним футболістам гідно зіграти, та показати гарний футбол .

ФК «МАЛ-2008» стартує з перемоги на турнірі «КУБОК ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО 2021» U-13.