Чемпіонат Житомирської області з футболу. Сезон 2019.

Календар матчів ІІ кола Чемпіонату Житомирської області

10 тур

24.08.2019

ФК «Будівельник» (Гранітне) – «Звягель» (Новоград-Волинський)

ФК «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Полісся» (Городниця)

«Агролайф» (Попільнянський район) – «Мал» (Коростень)

«Полісся» (Ставки) – ФК «Бердичів»

11 тур

31.08.2019

ФК «Будівельник» (Гранітне) – ФК «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Агролайф» (Попільнянський район)

«Полісся» (Городниця) – «Полісся» (Ставки)

«Мал» (Коростень) – ФК «Бердичів»

12 тур

07.09.2019

ФК «Будівельник» (Гранітне) – «Полісся» (Городниця)

«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Мал» (Коростень)

ФК «Бердичів» – ФК «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

«Полісся» (Ставки) – «Агролайф» (Попільнянський район)

13 тур

14.09.2019

ФК «Будівельник» (Гранітне) – «Полісся» (Ставки)

«Агролайф» (Попільнянський район) – ФК «Бердичів»

«Мал» (Коростень) – ФК «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

«Полісся» (Городниця) – «Звягель» (Новоград-Волинський)

14 тур

21.09.2019

«Мал» (Коростень) – ФК «Будівельник» (Гранітне)

ФК «Бердичів» – «Полісся» (Городниця)

«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Полісся» (Ставки)

«Агролайф» (Попільнянський район) – ФК «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

28.09 – резервний день

15 тур

05.10.2019

«Агролайф» (Попільнянський район) – ФК «Будівельник» (Гранітне)

«Полісся» (Ставки) – ФК «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

ФК «Бердичів» – «Звягель» (Новоград-Волинський)

«Полісся» (Городниця) – «Мал» (Коростень)

16 тур

12.10.2019

ФК «Будівельник» (Гранітне) – ФК «Бердичів»

«Полісся» (Ставки) – «Мал» (Коростень)

«Полісся» (Городниця) – «Агролайф» (Попільнянський район)

ФК «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Звягель» (Новоград-Волинський)

Перше коло.

1 тур. 4 травня

«Сокіл/СДЮСШОР» (Житомирський р-н) – «Полісся» (Ставки)

ФК «Бердичів» – «Будівельник» (Гранітне)

«Керамік» (Баранівка) – «Звягель» (Новоград-Волинський)

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Мал» (Коростень)

«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Полісся» (Городниця)

2 тур. 11 травня

«Полісся» (Ставки) – «Полісся» (Городниця)

«Мал» – «Агролайф»

«Звягель» – «Арсенал-ДЛГ»

«Будівельник» – «Керамік»

«Сокіл/СДЮСШОР» – ФК «Бердичів»

3 тур. 18 травня

ФК «Бердичів» – «Полісся» (Ставки)

«Керамік» – «Сокіл/СДЮСШОР»

«Арсенал-ДЛГ» – «Будівельник»

«Агролайф» – «Звягель»

«Полісся» (Городниця) – «Мал»

4 тур. 25 травня

«Мал» – «Полісся» (Ставки)

«Звягель» – «Полісся» (Городниця)

«Будівельник» – «Агролайф»

«Сокіл/СДЮСШОР» – «Арсенал-ДЛГ»

ФК «Бердичів» – «Керамік»

5 тур. 1 червня

«Керамік» – «Полісся» (Ставки)

«Арсенал-ДЛГ» – ФК «Бердичів»

«Агролайф» – «Сокіл/СДЮСШОР»

«Полісся» (Городниця) – «Будівельник»

«Мал» – «Звягель»

6 тур. 8 червня

«Полісся» (Ставки) – «Звягель»

«Будівельник» – «Мал»

«Сокіл/СДЮСШОР» – «Полісся» (Городниця)

ФК «Бердичів» – «Агролайф»

«Керамік» – «Арсенал-ДЛГ»

7 тур. 15 червня

«Арсенал-ДЛГ» – «Полісся» (Ставки)

«Агролайф» – «Керамік»

«Полісся» (Городниця) – ФК «Бердичів»

«Мал» – «Сокіл/СДЮСШОР»

«Звягель» – «Будівельник»

8 тур. 22 червня

«Полісся» (Ставки) – «Будівельник»

«Сокіл/СДЮСШОР» – «Звягель»

ФК «Бердичів» – «Мал»

«Керамік» – «Полісся» (Городниця)

«Арсенал-ДЛГ» – «Агролайф»

9 тур. 29 червня

«Агролайф» – «Полісся» (Ставки)

«Полісся» (Городниця) – «Арсенал-ДЛГ»

«Мал» – «Керамік»

«Звягель» – ФК «Бедричів»

«Будівельник» – «Сокіл/СДЮСШОР»

Залишити відповідь